Руслан Савчук розповів, як відбуватиметься вакцинація від коронавірусу


На Івано-Франківщині, як і в Україні в цілому, розпочалася активна підготовка до проведення масової вакцинації від коронавірусу. Адже саме таким способом можна зупинити поширення захворювання та повернути країну до звичного життя.

Про це сьогодні під час онлайн-брифінгу для представників засобів масової інформації повідомив директор Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», головний санітарний лікар області Руслан Савчук, пише ІФ ОДА.

За його словами, для проведення вакцинації, початок якої в Україні очікують у лютому, створюються мобільні бригади. Сам процес відбуватиметься поступово: першочергово вакцинуватимуть вразливі категорії населення, зокрема людей похилого віку, тих, хто мають супутні хронічні захворювання, медичних працівників, поліцейських, військовослужбовців, працівників соціальної сфери. Відтак щеплення зможуть отримати усі бажаючі. Головний санітарний лікар підкреслив, що Україна не буде купувати вакцину з непідтвердженою ефективністю, а лише якісні вакцини, які вже використовують наші країни-партнери.

Руслан Савчук наголосив, що вакцинація буде добровільною, водночас він закликав прикарпатців активно вакцинуватися, щоб зберегти своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Слід додати, що станом на 22 січня на Івано-Франківщині протягом попередньої доби зареєстровано 226 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Окрім того, зафіксовано й 6 летальних випадків, спричинених даним захворюванням, - це мешканці Калуського (1), Коломийського (1), Галицького (1), Верховинського (1) районів та м. Івано-Франківська (2).

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!