Соцмережі збурила історія ветерана АТО, який жебракує у Франківську


Днями в соцмережах зʼявилась історія про ветерана АТО, який на франківських вулицях просить перехожих про гроші, або їжу для себе і свого цуценяти.

Франківка Alinka Stashkiv розповіла, що побачила чоловіка, який просив про допомогу, тож вирішила йому допомогти і написала пост у Фейсбук з закликом до небайдужих. Пост збурив мережу, адже як виявилось він є ветераном АТО, був поранений на фронті і рішенням ВЛК комісований.

"Він повністю нормальний, не алкоголік, не наркоман. Любить собачку дуже. Дуже потребує дійсно допомоги в лікуванні, в харчуванні, фінансової, а також допомога у ремонті хатини в якій він живе. Згідний на проведення комісії, щоб подивитись в яких умовах він живе. Прийме будь-яку допомогу від людей не байдужих",- написала Alinka Stashkiv.

Згодом жінка додала, що чоловік живе в Галицькій громаді. Староста села Вікторів Надія Блинчук, підтвердила що він дійсно учасник бойових дій (АТО), був поранений, дістав контузію.

"Має брата рідного який зараз воює. Має хату в селі Вікторів. Неодноразово губив документи, за словами старости. Просить допомогу по відновленню хатини, і взагалі будь-яку допомогу",- написала франківка.

Немає опису.

На допис зреагував і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За словами мера, муніципали йому кілька разів пропонували допомогу, але він відмовлявся.

"Чоловік направду є учасником АТО. Проживає у Галицькому районі. Муніципальна інспекція та КЗ «Дім воїна» неодноразово спілкувалися з ним. Але від лікування та допомоги він раніше відмовлявся. Триматимемо питання на контролі та постараємося допомогти, поселимо при потребі. Зараз війна, багато хто, на жаль, може потрапити у важку ситуацію. Якщо ви колишній військовий і потребуєте допомоги - звертайтесь в «Дім воїна»: (067) 303 9323",- написав мер.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!