У Коломиї перепоховають воїна Віталія Кулінича. Вперше замість нього поховали іншого захисника


У березні 2022 року велися тяжкі бої на Київщині. Віталій Кулінич був одним з тих, хто в перших рядах захищав нашу столицю. 31 березня у жахливому бою разом зі своїми вірними побратимами він загинув.

Втім, у результаті помилки, два роки тому у Коломию привезли тіло іншого воїна. Про це в мережі розповів міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

"Нелюди проклали свій шлях прямо через тіла наших захисників. Не можу навіть це передати словами. Через деякий час, відкинувши окупантів, останки загиблих змогли забрати. 8 квітня у Коломиї відбувся чин похорону загиблого героя. Перші місяці повномасштабного вторгнення були дуже тяжкими для всіх. На жаль, внаслідок наруги окупантів над тілами та людського фактора, 8 квітня в Коломиї поховали іншого героя, а тіло Віталія весь цей час знаходилося в морзі Києва. Шляхом ДНК експертизи встановили, що було здійснено помилку. Тепер, після вирішення всіх юридичних процедур та перепоховання іншого військового, Віталій Кулінич справді повернеться додому.

Вся громада висловлює слова скорботи і підтримує рідних і близьких Віталія, які пережили його загибель та перенесли цю жахливу ситуацію. Цей невимовний біль ми розділяємо разом з вами.

12 червня оголошено днем жалоби в Коломийській громаді. Проявіть повагу, відмовтеся від гучних публічних заходів, веселощів та розваг. У скорботі розділимо цей біль разом із ріднею Віталія", - написав очільник громади.

Скорботний кортеж з тілом захисника, бійця батальйону "Сонечко" Віталія Кулінича прибуде до Коломиї завтра, 12 червня, орієнтовно о 10:30 зі сторони Чернівців.

Він проїде вулицею Івана Мазепи до Собору Преображення Господнього (вул. І. Мазепи, 56-а), де об 11:00 розпочнеться молебень. Після нього відбудеться скорботна хода центром міста від церкви священномученика Йосафата до церкви Архистратига Михаїла. Перепоховають захисника цього ж дня на кладовищі села Грушів.

До теми: На фронті загинув розвідник з Коломиї Віталій Кулінич

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!