Як працюватиме ЦНАП у Франківську під час карантину


ЦНАП Івано-Франківська та його територіальні підрозділи припиняють прийом громадян та юридичних осіб.

Про це повідомляють на сторінці ЦНАП у мережі.

З 16 березня 2020 року Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська, його територіальні підрозділи та віддалені робочі місця припиняють прийом громадян та юридичних осіб з питань надання адміністративних, дозвільних, соціальних, реєстраційних послуг, оформлення біометричних документів, оформлення посвідчень водія, оформлення електронного квитка, голосування за проєкти бюджету участі і інших адміністративних послуг.

Головний офіс ЦНАП (Незалежності, 9) буде здійснювати консультації за допомогою телекомунікаційних засобів зв’язку, виконання послуг, які замовлені он-лайн та видачу результатів документів.

Про відновлення роботи ЦНАП та його підрозділів повідомлять додатково.

Телефон для довідок: 0342 75-01-19, сайт тут. 

Нагадаємо, через швидше поширення коронавірусної інфекції у світі Міністерство охорони здоров'я України рекомендує ввести нові обмеження - закрити всі заклади, окрім аптек, продуктових, заправок та обмежити пересування людей та заборони зібрання понад 10 осіб. В Івано-Франківську вирішили прислухатися до порад медиків. Рішення про запровадження строгішого карантину ухвалили сьогодні, 16 березня, на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!


Теги: