Як вибрати нерухомість: ТОП-6 принципів для пошуку якісної квартири


Купівля квартири – справа не проста. Як правильно обрати житло? Як не помилитись? Адже квартира – це не якась дрібничка, яку купив і викинув, коли вона набридла чи виявилась неналежної якості. Житло – це назавжди (ну принаймні на довго) і не лише для вас, а й для ваших дітей. Тому, помилившись раз, можна потім дуже довго розплачуватись власним комфортом, грошима і навіть здоров’ям.

Отже, як правильно обрати нерухомість. Фахівці аналітичного центру blago developer визначають чимало принципів, за якими слід шукати якісну квартиру, основні з яких – ТОП-6 – ми пропонуємо вашій увазі.

Отже, перше, на що варто звертати увагу при виборі нового житла, зокрема, коли ви вирішили придбати квартиру на первинному ринку, - надійність забудовника.

Критеріїв визначення надійності девелопера – чимало. Тривалість роботи на ринку і кількість збудованих за цей період та зданих в експлуатацію будинків та квадратних метрів житла, відсутність недобудованих будинків. Ви, звісно, навряд чи є експертом у сфері будівництва житла, проте отримати чимало інформації про компанію в сучасному світі – не проблема і для пересічного громадянина. Левову її частку можна почерпнути з інтернету. Тут – і інформація з офіційних джерел, і відгуки. Суттєво допоможуть розібратись, з якою саме компанією ви маєте справу, офіційні інтернет-сервіси державних органів. З необхідною документацією можна ознайомитись в офісі компанії або відділі продажу. Крім того, фахівці радять особисто відвідати будівельний майданчик, де зводиться потенційне ваше житло і на власні очі переконатись, на якій стадії перебуває будівництво.

Зауважимо, що компанія blago developer працює на будівельному ринку вже 18 років. За цей час компанією реалізовано понад 203,7 тисяч квадратних метрів житла у одинадцяти різних житлових комплексах.

Другим важливим критерієм вибору якісної квартири можна визначити рівень розвитку інфраструктури поблизу житлового комплексу, у якому ви бажаєте придбати квартиру.

Тут варто враховувати рівень транспортного сполучення мікрорайону з центральною частиною міста, наявність продуктових та промтоварних магазинів, ринків, освітньої (шкіл дитячих садочків) та розважально-рекреаційної (наявність парків, кафе, кінотеатрів, інших розважальних закладів) інфраструктури. Важливо також з’ясувати, чи під’єднані до обраного вами житлового комплексу інженерні та телекомунікаційні мережі і при цьому чи укладено забудовником з ними угоди про постачання в житловий комплекс енергоносіїв та надання послуг з обслуговування вказаних мереж.

Те, наскільки облаштовано внутрішній двір у житловому комплексі – також відіграє важливу роль при виборі квартири. Навіть якщо у вас ще немає дітей, рано чи пізно вони з’являться. Квартиру ж ви купуєте не на день, а на роки. Тому наявність спортивних та ігрових майданчиків, які б забезпечили якісний та (головне) безпечний відпочинок, насамперед для дітей, тінистих дерев, зелених газонів, комфортних лавочок та акуратних доріжок – це запорука вашого затишку не лише в стінах рідної оселі, а й у дворі.

Зрештою, якщо вже говорити про облаштування дворів та будинкових територій, не варто применшувати значення такого важливого при виборі житла критерію, як наявність паркомісць чи паркінгів. Відома фраза з класики «автомобіль – не розкіш, а засіб пересування» давно вже переросла у безспірну істину. Автівка сьогодні стала невід’ємним атрибутом життя для щонайменш половини сімей іванофранківців. А якщо говорити про ту категорію мешканців, які можуть собі дозволити придбання житла у новобудовах, цей відсоток буде ще більшим. І для таких сімей питання місць для паркування є дуже важливим.

Варто відзначити, що питання облаштування дворів та будинкових територій та наявність місць для паркування автотранспорту компанія blago developer розглядає як одні з пріоритетів при плануванні та будівництві житлових комплексів. Власне, який проєкт не візьми з тих, що пропонує компанія: будь то житлові комплекси класу «комфорт»: Comfort Park, Паркова Алея, Містечко Соборне, Chocolate, Family Plaza, - «бізнес»: Manhattan, Main House, ЖК Авторський, - чи «еліт» - Parus, Royal Hall– усюди ви знайдете облаштовані якісні дитячі ігрові майданчики з безпечним сучасним покриття PlayTop, спортивні майданчики, затишні місця для відпочинку, паркувальні місця та гаражі.

Ціна. Обираючи собі квартиру, більшість людей природно воліли б придбати її якомога дешевше. Та чи завжди справедливим є твердження «що дешевше – то краще». Як показує практика, коли йдеться про житло, за низькою ціною часто ховається невисока якість.

Ціна квартири не формується довільно. На вартість впливає якість будівельних матеріалів, витрати на роботу та амортизацію техніки, а також заробітна платня робітників. Власне, якість будівельних матеріалів, які використовувались при будівництві житла, – це також один з найважливіших критеріїв, який слід враховувати при виборі квартири. Обираючи яку квартиру і в кого придбати, поцікавтесь у відділі продажу забудовника, які матеріали та технології використовувались при будівництві. Чи є на них сертифікати відповідності сучасним державним та європейським вимогам, як-от: ДСТУ, європейським стандартам ISO-9001, Державним будівним нормам (ДБН) тощо. В перевірці наданої інформації вам знову ж таки допоможе інтернет.

Компанія blago developer за 18 років роботи на ринку нерухомості успішно реалізувала 6 будівельних проєктів, кожен з яких став взірцем для будівельної галузі. Всі проєкти blago developer відповідають міжнародним стандартам екологічності та енергоефективності.

На сьогодні blago developer реалізовує 11 проектів, загальна площа яких становить понад 828 тисяч квадратних метрів. Ці проекти є гармонійно-поєднаною екосистемою технологічних, інфраструктурних і емоційних проявів. Зокрема, придбати квартиру на вигідних умовах можна  у ЖК Family Plaza, Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Chocolate, Main House, Авторський, Manhattan, Паркова Алея та елітних комплексах Parus, Royal Hall, чи будинок у котеджному містечку Franko River Club. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!


Теги: