Який електроінструмент має бути вдома?


В побуті досить часто виникають ситуації, коли потрібно оперативно щось відремонтувати, а потрібного електроінструменту нема під руками. Щоби такого не траплялося, краще заздалегідь закупити необхідне обладнання, котре зробить побут простішим. 

Мережевий чи акумуляторний інструмент? 

Як показує практика, для використання в квартирі чи приватному будинку, де є стабільна напруга в електромережі, краще обирати мережевий інструмент. Цей різновид обладнання відрізняється великими габаритами, разом із цим — високою потужністю. Мережевий інструмент може працювати довше без перерви, без ризику перегрітися та вийти з ладу. 

Якщо ви часто проводите роботи на виїзді, працюєте у важкодоступних місцях, куди не дотягнеться кабель мережевого інструменту, тоді вибір очевидний — акумуляторний. Ці інструменти компактні та легкі, тому з їх допомогою легко працювати навіть на важкодоступних ділянках.

Найактуальніші інструменти для дому

Якщо ви плануєте поступово поповнити парк домашнього інструменту, можете орієнтуватися на такий список:

1.Шурупокрут — базовий інструмент, без якого складно обійтися в побуті. За допомогою шурупокрута можна швидко щось прикрутити, зібрати чи розібрати, повісити картину чи навісну шафу, змонтувати. Шурупокрут точно знадобиться, якщо вам потрібно зібрати полицю, прикрутити зламані дверцята до шафи. 

2. Болгарка або як її ще називають, кутова шліфувальна машина, основне призначення якої — різання. Інструмент легко ріже будь-які матеріали — метал, камінь, пластик, плитку чи деревину. Без болгарки набагато простіше замінити плитку у ванній, врізати мийку в стільницю. Також болгарка допоможе змонтувати труби в водопровідній системі. Ще одне призначення болгарки — зачистка та шліфування. 

3. Перфоратор — основне призначення це створення отворів у стінах чи стелі. Як правило перфоратор застосовується у будинках, побудованих із бетонних блоків, де важко зробити отвір звичайним молотком та цвяхами. Сучасні моделі перфораторів можуть працювати в трьох режимах — свердління, довбання та ударне свердління. 

4. Дриль може працювати в ударному та безударному режимі, використовуючись для обробки дуже твердих матеріалів. Найчастіше дрилі використовуються для демонтажу, наприклад, якщо треба зруйнувати простінок. Також дрилем можна замінити перфоратор, якщо в стіні потрібно просвердлити кілька отворів.

5. Електролобзик — пристрій, актуальний лише для господарів, що мають власну майстерню. За допомогою електролобзика можна робити дуже точні прямі, тонкі різи під час обробки дерева, пластику, тонкого металу. Також електролобзик допоможе створювати фігурні отвори на дереві різної конфігурації. 

Найбільший вибір електроінструментів, акумуляторних та мережевих, очікує на вас у магазині «Околоремонта». Окрім уже згаданих вище інструментів, тут ви зможете обрати пили різної конфігурації, будівельні міксери, будівельні фени, компресори. 

 


 

На правах реклами