Захисник з Прикарпаття і мати полеглого "Да Вінчі" отримали сертифікати на квартири


До Дня Збройних Сил Глава держави Володимир Зеленський вручив перші сертифікати на квартири.

Так, серед присутніх була мати лейтенанта Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла, який із 2014 року брав активну участь у боях біля Савур-Могили, Пісків, Білокам’янки, Мар’їнки, Авдіївки, Зайцевого, Щастя й загинув 7 березня 2023 року в бою поблизу Бахмута, зазнавши несумісних із життям поранень.

Нагадаємо, доброволець ДУК "Правий сектор" Герой України, родом з Прикарпаття, Дмитро Коцюбайло, відомий за позивним "Да Вінчі" загинув 7 березня в бою під Бахмутом.

На зображенні може бути: 2 людини та Овальний кабінет

Отримав сертифікат на житло також уродженець Прикарпаття Роман Гломба — стрілець-зенітник Національної гвардії, який із неймовірною влучністю за допомогою ПЗРК «Ігла» знищив три ворожих штурмовики Су-25.

Чиртайте також: Нацгвардієць з Прикарпаття, який збив шість літаків і ракету, отримав орден «Золота Зірка»

Загалом перші сертифікати на квартири отримали 12 Героїв України та дев’ять родин полеглих кавалерів ордена «Золота Зірка». За ініціативою Президента житло від держави нададуть усім українським воїнам рядового та офіцерського складу, яким з початку повномасштабної російської війни просвоєно звання Героя України. З 24 лютого 2022 року було вручено 360 таких нагород, з них 210 — посмертно.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!