Магазин у центрі Франківська попався на продажі алкоголю підліткам


Вчора 7 листопада робоча група виявила факт продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітній особі в продуктовій крамниці "Югос", що знаходиться на вулиці Бельведенрська.

На місце події викликано екіпаж патрульної поліції. Про це йдеться на сторінці "Тверезий Франківськ".

За даним фактом представниками КП "Муніципальна Варта" складено протокол за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також відібрано пояснення у продавця.

Нагадуємо, що відповідальність за продаж алкоголю передбачає штраф для продавця, який коливається в діапазоні від 1700 грн. до 6800 грн.(на розгляд адміністративної комісії).

За підсумками адміністративної комісії матеріали справи скеровуються до Державної фіскальної служби у м. Івано-Франківську, яка накладає штраф на суб'єкта підприємницької діяльності у розмірі фіксованої суми 6800 гривень із правом позбавлення ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.

Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!