Анатолій Гриценко в Івано-Франківську: Три місяці роботи уряду – без змін для країни
З такими зауваженнями сьогодні в Івано-Франківську на прес-конференції виступив кандидат у президенти Анатолій Гриценко. Відповідно й запропонував своє бачення вирішення ситуації.
Як передає кореспондент "Бліц-Інфо", на думку Анатолія Гриценка, слід денонсувати угоду з Кіпром, яка відкриває доступ до офшорних зон.
Ще одне, що слід зробити – це ввести прозору структуру власності. Це дозволить дати розуміння, як бізнес поєднується з власністю.
Також політик наголосив, що слід запровадити законодавство при купівлі-продажу нерухомості, яке дасть можливість визначення кінцевого бенефіціару. Тобто, кінцевого покупця в таких угодах.
Наступним в планах Гриценка - є скасування податку на додану вартість, який нині гальмує розвиток економіки.
Ще одна пропозиція, яку висловив Анатолій Гриценко – мінімум на третину скоротити кількість контролюючих органів, які перевіряють бізнес. Адже більша частина таких перевіряльників йде за відкатом, а не за реальними показниками діяльності підприємства чи фізичної особи.
Мітлою пройтися по законодавчій базі, де чиновник вирішує все, запропонував політик на прес-конференції. На його думку, слід обмежити дії чиновника рамками закону так, щоб в того не виникало бажання і не було можливості діяти на власний розсуд.
Ще одне, що запропонував Гриценко – олігархи мають віддати половину нажитого на користь людей.
«Антикризовий пакет, прийнятий Урядом 27 березня, боляче вдарив по найменш захищеним верствам населення, - наголошує Гриценко. - Тому можновладці, які стільки років наживалися на українській землі, праці людей, нині мають добровільно зробити свій внесок на користь народу, який обкрадала родина екс-президента Януковича. А це, за скромними підрахунками – 100 млрд. гривень».
Крім того, на думку Гриценка, уряд має вимагати в МВФ не лише кредитів чи траншів, а й списання попередньої заборгованості. Політик мотивує це тим, що золотовалютні резерви України 23 роки знаходяться в західних банках та працює на їхню користь. Крім того, наші політики, які «доброчесно» працювали, виводили заощадження в офшори, в іноземні банки. Тож, не один рік українські гроші працювали на іноземну економіку, створювали нові робочі місця, розвиваючи чужі країни. Чи не останньою мотивацією політика стало те, що західні країни не забезпечили Україні безпеку та цілісність, яку нібито гарантували в 1994 році в Будапешті.
Звичайно, ідеї цікаві, конструктивні та логічні. Хоча варто зауважити, що, як вважає Анатолій Гриценко, лише він, будучи на посту Президента, зможе втілити їх в життя. На інших же кандидатів політик надій не покладає.