Чуднов і компанія прикарпатських регіоналів отримали понад півмільйона доларів "чорного налу"
НАБУ аналізує "чорну" бухгалтерію Партії регіонів.
У списку фігурує і колишній голова Івано-Франківської ОДА Василь Чуднов, і його помічниця Наталія Ксенофонтова, пише Курс
"Вони отримали майже півмільйона доларів США від своїх босів (якщо точно, то 455 035 $). Цікаво було б дізнатись, на що пішли ці кошти, чи не так?" – звернувся до франківських активістів Богдан Когут.
Наталія Ксенофонтова була помічницею нардепа Чуднова у ВРУ 6-го скликання.
Дані з "амбарної книги" регіоналів наводить і франківський активіст Максим Кицюк.
"Керівник ПП з надання послуг транспортних перевезень "АСТЕРІ-ТУР". 307100$ – Івано-Франківська область за вересень 2012 року – з "амбарної книги" Партії Регіонів", – написав він у соцмережі.
Як видно з документів, прикарпатський намісник Януковича отримував кошти також і особисто – 66 435 $.
Всі гроші видані під особистий підпис.
"Такі книги є в кожній партії з ймовірністю 99,999%. Більшість грошей йде на джинсу, оплату праці партійців і на вибори", – прокоментував політолог Ігор Ткач.
"Суми великі, тому, думаю, правоохоронні органи мали б перевірити ці факти!" – додав Богдан Когут.
Нагадаємо, екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак передав до НАБУ "чорну бухгалтерію" Партії регіонів. ПР витратила близько 2 мільярдів доларів на хабарі як колишнім, так і нинішнім високопосадовцям.
"Це – великий масив документів, які підтверджують тотальну корумпованість влади. Значна частина цих матеріалів – "амбарна книга" корупційних виплат, які систематично здійснювалися за рахунок "общака" або "чорної каси" Партії регіонів. Уперше в поле зору правоохоронних органів потрапляє масив матеріалів, які стосуються не одного чи кількох злочинів, а системної багаторічної корупційної діяльності організованої структури, яка діяла на базі відомої політичної партії і мала за мету незаконне захоплення влади та її протиправне використання", – відзначив Трепак.
Серед фігурантів цих матеріалів – посадові особи найвищого рівня, міністри та керівники відомств, народні депутати, відомі політики, громадські діячі, представники міжнародних організацій, судді, у т. ч. найвищих судових інстанцій. Отримувачами хабарів були представники багатьох політичних партій – як провладних, так і опозиційних, інформує ДТ.