До батальйону "Івано-Франківськ" навідались представники ОБСЄ
Нещодавно на базі міліції громадської безпеки УМВС був створений батальйон спеціального призначення «Івано-Франківськ». Громадяни, які виявили бажання стати правоохоронцями отримали змогу вступити на службу за спрощеною процедурою. Наразі, його чисельність складає 150 добровольців.
На даний час новоспечені службовці спецпідрозділу проходять відповідну підготовку на полігоні у Старому Лисці. Кореспондент «Бліц-Інфо» вирішив з’ясувати, чим займаються добровольці та які проблеми є в батальйоні у в.о Олександра Батури.
Однак, він повідомив, що з недавніх пір має над собою безпосереднього начальника. І пояснив, що розповісти про проблеми немає уповноважень, адже два дні тому особовому складу представили командира батальйону «Івано-Франківськ».
«Я зараз заступник командира батальйону. Можу сказати, що на противагу тому, що було сьогодні ведеться активна робота з добровольцями. Щодо проблем з житлом – їх не має. На полігоні облаштоване гарно наметове містечко. Всі добровольці батальйону тренуються», - зазначив він.
Координатор громадської ради при УМВС Ростислав Гудзінський розповів кореспонденту «Бліц-Інфо», що наразі добровольцям батальйону спеціального призначення «Івано-Франківськ» забезпечені сприятливі умови перебування на полігоні. Крім того, досвідчені інструктори проводять навчання на стрільбищах та зазначає, що прикарпатці «навчились стріляти краще».
«Вони забезпечені зброєю, мають аптечки, генератори, форму і берци, рукавиці та окуляри. Також є польова кухня. Нещодавно на полігон приїджали представники ОБСЄ їли з добровольцями український борщ, тушонку. Їм сподобалося. Проте, прикарпатцям необхідно ще один комплект форми, прибори нічого бачення, тепловізори. Залишаються потрібними бронежилети та каски», - наголосив Гудзінський.
Також координатор громадської ради при УМВС зазначив, що добровольці з часом мають відправитись на схід. Проте, запевняє не у зону бойових дій.
«Вони будуть у третій лінії безпеки. Тобто в районах, які вже звільнені від терористів і забезпечуватимуть там громадський порядок. Допоки не буде місцевої міліції», - зазначає Ростислав Гудзінський.