До коломийської "десятки" відправили ще 5 авто


Ще п’ять машин від Коломийської громади поїхали до захисників з 10-ої гірсько-штурмової бригади.

Зовсім скоро вони будуть допомагати військовим знищувати ворогів, які вдерлись на українську землю. Про це у мережі повідомив голова Коломийської громади Богдан Станіславський, пише Бліц-Інфо. 

"Дякую всім, хто допоміг купити та передати ці автомобілі. Захисникам вони точно будуть у пригоді. Окремо хочу відзначити Василя Римарука. Саме він детально перевіряє та ремонтує всі машини, які ми відправляємо бійцям. Пан Василь невтомно працює з першого дня повномасштабного вторгнення. Зараз вже важко підрахувати кількість техніки, яку він своїми руками відновив для військових", - відзначив очільник громади.

За словами Станіславського, спершу ремонт робили за благодійні внески та запчастини, які віддавали добрі люди. Тепер ці витрати покриває Коломийська міська рада.

"Кожна машина, яку ми відправляємо на передову, проходить повну перевірку та за потреби оновлення. Бо авто мають надійно служили українським захисникам та виконувати всі поставлені завдання", - написав міський голова у мережі.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!