Івано-Франківська міська ТВК вже опрацювала більше половини протоколів


В Івано-Франківській міській ТВК вже опрацювали приблизно 70 протоколів із 125. Голоси з двох дільниць перерахують. Про це Громадянській мережі ОПОРА повідомив голова ТВК Андрій Петрик.

ОПОРА раніше повідомляла, що Івано-Франківська міська ТВК прийняла бюлетені, протоколи та іншу виборчу документацію від усіх 125 дільничних виборчих комісій. Втім, у зв’язку із відсутністю кворуму та технічними проблемами у роботі системи електронного кабінету ТВК, процес розгляду протоколів ДВК розпочався пізніше. 

Станом на вечір 28 жовтня тривав розгляд та внесення в електрону систему даних протоколів ДВК.  Виборча документація знаходиться під охороною поліції. Комісія під час розгляду виборчої документації у зв’язку з відсутністю кворуму припиняла розгляд. У комісії відсутність кворуму пояснюють фізичною потребою у сні та відпочинку членів міської територіальної виборчої комісії.

За словами голови Івано-Франківської міської ТВК Андрія Петрика, о 20:00 25 жовтня комісія розпочала своє безперервне засідання – приймає та обробляє виборчу документацію.

«Процес прийняття документації є досить тривалий, – каже Андрій Петрик. – Але з нашого боку робиться все, аби цей процес проходив якнайшвидше. Фізично ми цей процес пришвидшити не можемо, адже згідно законодавства, ми повинні зачитувати протоколи по кожній партії, по кожному кандидату. А кожна ДВК нам привозить по чотири протоколи, які є доволі об’ємними, що забирає багато часу».

Станом на 20:00 28 жовтня комісія опрацювала близько 70 протоколів із 125. Деякі відправили на уточнення. Також по двох дільницях буде здійснено перерахунок голосів.

Частина 3 статті 254 Виборчого кодексу визначає, що на засіданні територіальної виборчої комісії голова територіальної виборчої комісії або визначений ним член комісії приймає запечатані пакети з протоколами дільничних виборчих комісій, розпечатує їх та оголошує зміст протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на відповідних виборчих дільницях, а також приймає запечатані пакети з іншими виборчими документами.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!