Лікарня на Богородчанщині вирішила замовити капремонт даху у підприємця-змовника


Солотвинська лікарня, що на Івано-Франківщині, провела тендер та визначилась з підрядником, що має провести капремонт перекриття даху.

Лікарня уже опублікувала в системі Prozorro повідомлення про намір укласти відповідний договір на 3,3 млн грн з ФОП Нестерук Володимир Ярославович, пише NGL.media.

Такий намір прямо суперечить вимогам чинного закупівельного законодавства, оскільки лише кілька місяців тому АМКУ оштрафував Володимира Нестерука за змову на торгах, заборонивши на три роки брати участь у бюджетних закупівлях. Підприємець, щоправда, спробував оскаржити це рішення, але Господарський суд Львівської області відмовив у задоволенні позову. Наразі справа перебуває в апеляції.

При цьому у запропонованому Нестеруком кошторисі NGL.media виявили ознаки завищення вартості матеріалів. Наприклад, за металочерепицю «Монтерей» з полімерним покриттям замовник платитиме по 315 грн/м2 без урахування доставки, хоча таку ж металочерепицю можна купити по 245 грн/м2, чи навіть по 207 грн/м2. Зважаючи на обсяг, переплата лише за металочерепицю складе від 137,6 до 212,3 тис. грн.

Ситуацією уже зацікавилась Держаудитслужба, яка 20 травня почала перевірку законності планованої угоди.

Раніше Володимир Нестерук уже фігурував у сумнівних схемах. У 2018 році на нього звернули увагу журналісти. Виявилось, що управління міграційної служби Івано-Франківської області замовляло ремонт у компані дружини свого начальника Сергія Саїва та ФОПа Нестерука, який раніше також був одним зі співзасновників цього підприємства.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!