Ось що станеться, якщо ви перестанете заходити в Фейсбук кожних 5 хвилин
Соціальні мережі можуть бути відмінним інструментом для підтримки контактів з іншими людьми, вони допомагають заводити нових друзів, надаючи змогу постійно спілкуватись. На жаль, не всі використовують їх належним чином, зокрема, "перевіряють" свою сторінку кожних 5 хвилин. Якщо вам цікаво, як може зміниться життя, якщо ви перестанете це робити, читайте сьогоднішню статтю.
Для багатьох людей перевірка сторінки в Фейсбуці стало майже роботою. Вони публікують дописи для того, щоб отримати “лайки”, спостерігають за тим, що публікують інші, і стають одержимими необхідністю знати, що відбувається. Вони грають у всі ігри і беруть участь у всіх розіграшах. Це може стосуватись як вас, так людей, яких ви знаєте. Якщо це справді так, тоді, мабуть, настав час припинити це робити, пишуть Мізки.com
Ось 10 речей, які відбуваються з вами, якщо ви припините весь свій час проводити в Фейсбуці.
1. Ви перестанете “випадати” з життя
Якщо ви постійно сидите в Фейсбуці, то не помічаєте, що відбувається навколо вас. Можливо, ваші домашні улюбленці голодні, або їх потрібно вигуляти. Проте ви цього не зробите, поки не відповісте на всі повідомлення чи не переглянете всю стрічку новин.
Ви можете піти гуляти, однак все одно будете втуплювати погляд у свій телефон, і навіть не помітите, як вийшли з будинку, та не сприйматимете те, що відбувається поза ним.
Але якщо ви таки відірвете свій погляд від екрану, то і домашні тваринки будуть нагодовані, і друзі щасливі, що поспілкувались з вами наживо.
2. Ви більше встигатимете
Якщо ваша робота пов’язана з Інтернетом, тоді ви самі розумієте, що соціальні мережі — ваш найбільший ворог. Ви думаєте, що зайдете в Фейсбук лиш на хвилинку, а насправді вона затягнеться на 15 хвилин, а потім і на півгодини.
Завдяки смартфонам та швидкісному інтернету ви можете перевіряти соцмережі, де завгодно, в тому числі, і на роботі. Однак, як тільки ви відкладете телефон, то одразу ж помітите, що ваша продуктивність зросла.
3. Ви зможете зосередитись на інших речах
Фейсбук забирає багато часу. Якщо ви відкладете телефон чи вимкнете комп’ютер, то зможете зайнятись чимось більш корисним. Наприклад, проведете час з друзями та близькими людьми, сходите в тренажерний зал і т.д.
Тож, насправді, забувши на деякий час про соцмережі, ви зможете витратити час на більш корисні речі.
4. Ви зможете з’ясувати, хто ваш справжній друг
Маючи хороший Інтернет — дружити легко. Ви тиснете “лайк” під чужими фотографіями та коментуєте дописи, хтось робить те ж саме на вашій сторінці.
Вам здаватиметься, що це ваші справжні друзі, але як тільки ви вийдете з соцмережі — багато що зміниться. Тому що друзі — це ті люди, які знаходяться поруч, проводять з вами час, турбуються про вас.
5. Ви усвідомите безглуздість "лайків"
Одра Рандл з Huffington Post стверджує, що здебільшого люди “лайкають” дописи в Фейсбуці не тому, що вони їм справді подобаються, а щоб показати, що вони побачили їх. Однак люди навіть цього не хочуть помічати.
6. Ви працюватимете більш продуктивно
Одна із характерних ознак Фейсбуку — це те, що його можна назвати безкінечним. Там завжди буде щось таке, чого ви ще не бачили, про що ще не знаєте. А це, в свою чергу, може емоційно та психологічно тиснути на вас.
Але якщо ви почнете щось робити за межами соцмережі, то проблема буде вирішена. Тому що в реальному житті все потрібно закінчувати — ви можете дочитати книжку, посадити рослини в саду, помити посуд.
7. Ви позбудетесь переслідувачів
Майже у кожного користувача Фейсбуку є переслідувач. Це особливо стосується жінок. Люди дивляться на ваші фотографії, оновлення. Вони можуть і не бути вашими друзями, однак все одно матимуть доступ до вашої інформації. Вони знають, де ви та з ким.
8. Ви краще почуватиметесь
Дослідження показали, що через Фейсбук користувачі часто мають занижену самооцінку. От, наприклад, ви щось публікуєте там, але ніхто цього не лайкає. Тоді ви починаєте почуватись ідіотом. Якщо ви публікуєте свої фото, а представники протилежної статі не лайкають їх, то почуваєтесь некрасивими.
Таким чином, ви постійно знаходитесь під впливом інших людей, людей, які можуть бути успішніші за вас, щасливіші і т.д. А через це ви постійно почуватиметесь пригніченими та неповноцінними.
9. Ви почнете більше цінувати те, що у вас є
Репортер Reuters Белінда Голдсміт опублікувала статтю про дослідження, проведене в Німеччині. Воно показало, що через те, що люди бачать у Фейсбуці, вони починають заздрити. Адже хтось публікує фото свого нового телефона, автомобіля, будинку чи ще чогось, інші починають заздрити. У них з’являється відчуття, що хтось щасливіший за них.
Фейсбук — це великий простір, де ви можете хвалитись своїми здобутками. А ще — дізнатись, що є у когось, але нема у вас. Тому, навіщо вам проходити через це?
10. Ви зрозумієте, що були всього лиш частиною аудиторії, яка переглядала рекламу
Звичайно, і в Фейсбуці є люди, які по-справжньому піклуються про вас. Але з іншого боку, кожен користувач Фейсбуку — це частина величезної бази даних, яка використовується в чиїхось цілях.
Головне ваше завдання — це переглядати рекламу, витрачати гроші на ігри, щоб сайт міг збагатитись. А до того, що відбувається з вами, соцмережі нема ніякого діла.
Проблема в тому, що за останні 10 років люди забули, для чого взагалі були створені соцмережі. Вони більше не допомагають знаходити когось, спілкуватись чи підтримувати стосунки. Вони стали пасткою.
Оновлення статусів та "лайки" стали для користувачів таким ж “необхідними”, як сигарета для курця. Це залежність і робота, від якої ви нічого не отримуєте.
Однак, ніхто не каже видалятись із Фейсбука, це було б занадто різко. Однак ви повинні зменшити його значення у вашому житті. Ви нічого не втратите, якщо не зайдете туди 30 раз протягом дня.