Ще один кандидат у президенти роздавав обіцянки в Івано-Франківську
Ольга Богомолець завітала на Прикарпаття і провела низку зустрічей із різними громадами.
Найбільше говорила про чесність і любов, свій рід політв’язнів, обіцяла легалізувати Майдан і бути суворим очільником, загалом жодної конкретики.
Кореспондент «Бліц-Інфо» зауважує основні думки Богомолець з прес-конференції.
Про президентство. Моє рішення балотуватися є наслідком останніх революційних подій. І взагалі це вибір людей, які зібрали 7 тисяч підписів на мою підтримку.
Що потрібно Україні. Україні зараз потрібні любов і чесність, а не сила. Також найнеобхідніші тепер – жорстка дисципліна і патріотизм, хоча новий президент не має бути диктатором.
Про технічного кандидата. Я не є технічним кандидатом, як багато хто стверджує. На минулі вибори 15 млн. українців не прийшли, бо не бачили нових облич. Тепер, коли з’явилося нове обличчя, чимало сумнівається в ньому. Я ніколи не грала в брудні політичні ігри. Мало того, всі мої родичі, окрім двох поколінь, були політв’язнями.
Про передвиборчу підготовку. В мене немає передвиборчої кампанії, адже вона потребує шалених грошей. Приміром, 1 с телеефіру коштує 300 доларів. У мене просто совісті не вистачить віддати ці кошти в піар.
Якою є справжня Богомолець. Претендуючи на президентське крісло, ні лікарем, ні політиком себе не відчуваю. Я людина, яка перш за все несе відповідальність. Тим паче я завжди перебувала в гарячих точках: революція на граніті, Помаранчева революція, була старшим лейтенантом медслужби під час Чорнобильської катастрофи. Я лише виглядаю «білою і пухнастою», насправді є суворим і справедливим керівником.
Про Крим. У «кримській» ситуації я б діяла інакше, значно рішучіше. На зовнішню агресію потрібно реагувати гостро.
Про обіцянки. Перше, що має зробити новий президент – призначити дострокові вибори парламенту. Не можна і далі керувати разом зі ставлениками олігархічних кланів. Я маю цілий пакет законів, покликаний істотно реформувати систему. Перш за все, планую легалізувати Майдан, тобто це буде віче, де два рази на рік громада зможе відзивати чиновників. І таким чином самотужки змінювати як Кабінет Міністрів України, так і владу на місцях. Також я виступаю за децентралізацію влади. Однією із найслабших сьогодні вважаю позицію профспілок, тому її треба негайно зміцнити.