Студенти франківського університету запрошують на пісенне шоу «Голос ІФНМУ»
Уже сьогодні, 24 березня, відбудеться грандіозне пісенне шоу студентів-медиків - «Голос ІФНМУ». Підготовка до вокальних батлів триває вже не один тиждень, і конкурсантам є про що розповісти.
Цікаво, що майже половина конкурсантів є учасниками нещодавнього вокального конкурсу «Пісня для двох», де студенти-медики співали в парі з викладачами.
Наприклад, переможниця тих вокальних батлів Тетяна Буркацька. Дівчина каже, що конкурс «Пісня для двох» був дуетним випробуванням, а зараз вона хоче спробувати себе сольно. Конкурсний репертуар Тетяна вибирала за жорстким критерієм: чим складніша пісня у виконанні, тим краще. «Якщо вже пробувати свої сили, то по максимуму», – пояснює свою позицію смілива студентка. Тетяна зізнається – думала, що виступати сольно буде легше, ніж дуетом. Як виявилося, помилилась: «Працювати на сцені в парі значно простіше, адже партнер завжди тебе може підстрахувати у разі чого. А тепер вся відповідальність лише на мені».
Арсен Вітрецький, ще один учасник «Пісні для двох», каже, що обожнює брати участь у різноманітних вокальних конкурсах. «Для мене їх ніколи не буває забагато, адже це саме те, що приносить мені неймовірне задоволення, – пояснює юнак. – За професією я майбутній стоматолог, але в душі завжди співаю». Арсен зауважує, що цього разу під час репетицій взяв до уваги помилки, допущені в конкурсі «Пісня для двох». Тож тепер студент вважає себе більш професійно підготовленим і обіцяє значно вищий рівень виступів. Юнак розповів, що презентуватиме глядачам дуже емоційний номер, у якому порушуватиметься тема війни і героїзму.
Марта Квочак – теж не новачок у вокальних конкурсах. Вона брала участь у дитячому «Євробаченні» у 2011 році, мало того – пройшла у фінал, посівши третє місце. Тим не менше, Марта зізнається, що все одно хвилюється перед університетським конкурсом. У постановці виступів значну увагу дівчина надає в першу чергу шоу-супроводу. Каже, що вдалий антураж лише підкреслить виконання композиції.
Айдан Мамедова, студентка ІФНМУ із Азербайджану, теж не пасла задніх на вокальній ниві. Всього кілька років назад дівчина пройшла кастинг на місцеве «Євробачення», а згодом потрапила до першого туру національного вокального конкурсу, який є аналогом українського «Голосу країни». До дівчини розвернулися аж два тренери. На жаль, на цьому співоча кар’єра Айдан закінчилася. Вона обрала навчання в ІФНМУ. «Я з дитинства мріяла стати лікарем, тому не могла знехтувати такою нагодою», – пояснює свій вибір студентка. Дівчина зізнається, що їй до вподоби і зовсім не складно співати українською мовою. Одні з найулюбленіших композицій Айдан – «Україна – це я» Тіни Кароль і українська народна пісня «Місяць по небу ходить».
А ось Марія Прадун досі брала участь лише у шкільних вокальних конкурсах, але це зовсім не завадило розвитку її таланту. Дівчина каже, що співає постійно і всюди. Марта зізнається, що стала учасницею «Голосу ІФНМУ» зовсім не заради перемоги, а в першу чергу – аби здобути новий досвід. Під час репетицій навчилася вже чимало: правильно формувати звук, дикцію, брати високі ноти. У своїх виступах дівчина робить ставку на кохання. Її душевні композиції – саме про це чарівне почуття.
Василь Костюк узагалі не мав досвіду участі у вокальних конкурсах, зате є професійним танцюристом – змалечку займався спортивно-бальними танцями. Але ж такі чудові вміння лише посприяють вдалому вокальному виступу, як переконаний юнак. «Став конкурсантом «Голосу ІФНМУ», бо захотілося проявити себе по-новому, – каже Василь. – Я завжди був меломаном, постійно слухав музику, і зрештою вирішив, що настав час самому спробувати передавати музику». Студент розповідає, що під час співу йому найдужче до вподоби почуття волі та відкритість звуку.
Нагадуємо, вокальний батл «Голос ІФНМУ», організаторами якого є Студентський парламент і Студентське наукове товариство, відбудеться 24 березня о 19.00 в «Pasage Gartenberg