У Бурштині встановлять модульні котельні, які забезпечать лише теплом - мерія


У Бурштині встановлять дві модульні котельні - вони забезпечать теплом багатоквартирні будинки та заклади освіти, окрім приватного сектору.

Через специфіку тепломережі котельні забезпечать мешканців міста виключно теплом, гарячої води не буде. Про це повідомили на facebook-сторінці Бурштинської міськради.

До теми: Це буде катастрофа: Через російські обстріли Бурштин може залишитися без тепла наступної зими

"Місто буде розділено на два мікрорайони, де буде встановлено дві блочно-модульні котельні - потужністю 10 та 8 МВт, які працюватимуть на газі. Вони забезпечать теплом багатоквартирні будинки м. Бурштин та заклади освіти, окрім приватного сектору. Також додатково планується встановити твердопаливні котельні у лікарні, біля ліцею ім. Ольга Басараб та ЗДО #2, біля ліцею #3 та ЗДО #6. Окрім цього опрацьовується питання влаштування когенераційної установки біля ПК "Прометей" та плавбасейну", - зазначається у дописі.

Окрім того, фахівці проаналізували газові мережі і незабаром мерія опублікує список багатоквартирних будинків, де мережа дозволяє облаштовувати індивідуальне опалення. А у всіх інших будинках потрібно буде збільшувати діаметри труб та проводити інші заходи.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!