В Івано-Франківській мерії понизили заступників голови та скоротили 50 посад


3 травня в Івано-Франківську відбулась позачергова сесія міської ради, на якій депутати ухвалили ряд важливих рішень.

Зокрема, депутати проголосували за зміну структури виконавчого комітету, скорочення апарту та заробітних плат.  Мова йде про скорочення апарату виконкому на 50 одиниць, йдеться на сайті міського голови.

Також більшість профільних заступників стали директорами департаментів Івано-Франківської міської ради. Таким чином відбулося скорочення директорів департаментів.

Так, Департамент освіти та науки очолила заступниця міського голови Вікторія Дротянко. Заступник  міського голови Віталій Федорів став за сумісництвом директором Департаменту інтеграції громад, внутрішньої політики та роботи з внутрішньо переміщеними особами. Микола Вітенко очолив Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства, а Тарас Полатайко – Департамент благоустрою. Заступник міського голови Руслан Гайда став директором Департаменту по взаємодії зі Збройними Силами України, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій. 

"Відповідно, й були внесені зміни до положень існуючих структур. Зазнали змін деякі департаменти. Це все зумовлене сучасними реаліями. В теперішніх умовах це важливо. Дякую колективу за розуміння. Зокрема, за скорочення заробітної плати", - коментує міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

До теми: В Івано-Франківську перейменували ще декілька вулиць, але Сахарова - залишиться

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!


Теги: