В Івано-Франківську презентували проект, який допоможе громадам освоїти ІТ-інфраструктуру


В Івано-Франківську презентували проєкт «Впровадження інструментів громадських технологій в процесах прийняття рішень місцевого розвитку територіальних громад Прикарпаття»

Метою проєкту є впровадження громадських технологій та цифрових інструментів в громадах Івано-Франківської області, що дозволить отримати суспільну користь, створивши при цьому передумови для покращення управління територіями та підвищення залученості мешканців до процесу прийняття рішень.

Досвідом використання електронних платформ та одного з програмних комплексів у роботі та відходу від паперової документації поділився керуючий справами Печеніжинської тергромади Роман Шупяк.

«Дуже важко відівчити людей від паперового варіанту. Але з березня 2020 року ми почали накопичувати інформацію у своїх внутрішніх електронних реєстрах. Найперше, стосовно кількості населення. Це актуальні дані, які ми бачимо в реальному часі та завжди можемо на них спиратися», - розповів Роман Шупяк.

На його переконання, цей та інші елементи електронного врядування, яких не треба боятися, а вчитсь, адже вони приносить реальну користь і дозволяє тримати контакт з мешканцями.

Завданнями проєкту визначено:

Розвиток організаційного потенціалу та спроможності посадових осіб територіальних громад Івано-Франківської області для підвищення ефективності та якості управління територіями з використанням сучасних цифрових інструментів громадських технологій.

Залучення інтелектуального капіталу до процесу управління територіями Івано-Франківської області та покращення процесів прийняття обґрунтованих рішень на місцевого рівні орієнтованих на людину.

Як результат очікується, що громади Івано-Франківської області отримають доступ до необхідних цифрових інструментів громадських технологій, необхідні знання та навики управління територіями на основі цих технологій та налагодять кращий взаємозв’язок громадян та місцевої влади у вирішенні різноманітних соціально важливих проблем.

Щоб взяти участь у проєкті громадам необхідно зареєструвати заявку https://cutt.ly/5c02Kg9Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!