Прикарпатців кличуть у Пнівський замок на лицарські бої - вхід за донат для ЗСУ


Історично-мистецький захід "Середньовічні історичні реконструкції на Пнівському замку" відбудеться 24 вересня в селі Пнів на території Пнівського замку XVI століття".

За словами організаторів, вхід та доступ до всіх локацій вільний. Однак, всі охочі зможуть зробити донат на користь тих, хто захищає наш спокій – Збройних сил України.

"На вас чекають неймовірні показові лицарські бої в середньовічних обладунках, де кожен зможе спробувати себе в ролі середньовічного лицаря та лучника. Гості заходу матимуть змогу відвідати майстер-класи в спеціально облаштованих наметах просто неба, спробувати свої сили в ковальській справі і гончарстві, побачити як виварювали сіль в середньовіччі, отримати неймовірні враження та відчути атмосферу справжнісінького середньовічного містечка",- кажуть організатори.

Також на всіх глядачів чекає справжнє гастрономічне задоволення – приготування та смакування середньовічних страв, популярних на території Галичини в XVІ-XVІI століттях. Організатори заходу запропонують всім охочим приготувати та скуштувати найсмачніші страви тієї епохи.

Для наймолодших учасників події організатори заходу також підготували квест «В пошуках скарбів Куропатви», де юні розуми зможуть повправлятись в ерудиції та дізнатись незвідані історичні факти про головного героя події – Пнівський замок. Родзинкою заходу стане вистава-казка від аматорського мистецтва Пасічнянської ТГ.

Крім того, в рамках реконструкцій проходитиме благодійний ярмарок місцевих страв та продукції від крафтових виробників та куховарів сіл Пасічнянської територіальної громади. Всі вторговані кошти з ярмарку будуть направлені на купівлю авто для Збройних сил України.

Програма заходу "Середньовічні історичні реконструкції на Пнівському замку" представлена нижче.

Можливо, це зображення (карта та текст)

Можливо, це зображення (карта, план поверху та текст)

 

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!