Прикарпатці на війні: Як франківська журналістка Наталя Коцкович стала добровольцем

news-image: Прикарпатці на війні: Як франківська журналістка Наталя Коцкович стала добровольцем
Цьогоріч уже вп'яте українці вшановують наших захисників і захисниць.

Від початку бойових дій на сході боронять українські кордони тисячі добровольців. Поруч з чоловіками, мирне небо над нашими головами оберігають багато сміливих жінок. Що спонукає їх покидати мирне життя і їхати на фронт в розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо розповіла доброволець батальйону "Азов", франківська журналістка Наталя Коцкович.

"Зголоситися добровольцем у 2014 році я вирішила без вагань. Від весни того року, працюючи журналістом, почала знімати багато трагічних подій, коли з Донбасу привозили наших прикарпатських хлопців, які загинули. Якраз тоді на фронті було загострення. Щотижня нам з оператором доводилося їздити і проводжати молодих вояків, на жаль, вже тоді в останню путь. Після однієї такої зйомки якось я сказала подрузі, що хочу на фронт. Не в якості журналіста, не туди і назад, а хочу бути там весь час, щоби побачити самій і показати іншим, як то є насправді", - пригадує Наталя.

Якраз в той час у батальйон «Азов» шукали людей в прес-службу. Проте, за словами Коцкович, це точно мали бути добровольці не жіночого роду.

"Дівчат в «Азові» не було і їх не сприймали, від слова, зовсім... не знаю, як то стали зірки і на базу "Азову" я таки потрапила. І тільки коли була на місці, зробила селфі у кабіні бойової машини і повідомила рідним через Фейсбук, що зі мною все добре, я на сході", - каже ветеранка.

Наталя зізнається, що навіть не може сказати точно, що саме її змотивувало покинути все: хлопця, улюблену роботу, друзів і поїхати на війну.

"Просто відчула, що повинна бути там. Після усього пережитого (а було дуже багато різного), я зізнаюсь сама собі, що це буди два найкращі роки мого життя. Мені пощастило боротися за свою країну!" - переконана Коцкович.

Зараз Наталя знову повернулася в журналістику і виховує чудового синочка Ореста.

Нагадаємо, раніше ми писали про коломиянина Андрія Балацького. Боєць розповів, чому пішов в АТО. Читайте також про шлях на війні добровольця, музиканта відомого гурту "Кораллі" Мишка Адамчака.

До теми: Прикарпатці на війні: Артур Пірус із Галича про те, як захищав Україну

Прикарпатці на війні: Поліцейський Назар Кішак про цінності та людей на сході

Прикарпатці на війні: Волонтерська боротьба Василя Сенатовича

Прикарпатці на війні: Андрій Фармуга - якщо включився в розбудову держави, маєш закінчити

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.10.2019 18:54
загрузка...