В Україну прибуває чергова партія вакцини Pfizer: у МОЗ розповіли, кого нею провакцинують


З 24 травня МОЗ розпочне вакцинацію працівників закладів освіти – дитячих садків, шкіл, коледжів, закладів вищої освіти.

Ідеться не лише про вчителів, а про весь персонал освітніх закладів: охоронців, бухгалтерів, кухарів, технічних працівників тощо. Їх будуть щеплювати вакциною Pfizer, котра в рамках ініціативи COVAX прибуде до України наступного тижня у кількості 473 850 доз, пише Радіо Свобода.

За попередніми підрахунками, вакцинувати планують 180 тисячам працівників закладів освіти.

«Через місяць у них почнеться сезон відпусток, тому ми хочемо всіх освітян вакцинувати до відпусток. А у вересні їм вже треба на роботу», – сказав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Ляшко уточнив, що якщо працівник закладу освіти має бажання вакцинуватися, то йому треба звернутися до керівника освітнього закладу, де він працює.

«Якщо людина офіційно працевлаштована в закладі освіти, вона має піти до свого керівника і поінформувати його про бажання щеплюватися. Керівники передають інформацію до місцевих департаментів освіти, а вже звідти інформація передається до департаментів охорони здоров‘я», – додав Ляшко.

Мобільні бригади, що здійснюють вакцинацію, будуть приїздити безпосередньо до закладів освіти.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!