ДБР викрило угруповання, яке розкрадало вугілля з вагонів, а поліцейські «прикривали» схему


Державне бюро розслідувань викрило організовану групу, яка розкрадала вугілля з вагонів «Укрзалізниці». Її діяльність «прикривали» працівники поліції.

Про це повідомляє Держбюро розслідування, пише Громадське.

За даними слідства, до угруповання, яке мало структуру та ієрархію, входили понад 30 людей, зокрема правоохоронці, працівники залізниці та цивільні.

Щоб здійснити пограбування, члени банди з воєнізованої охорони залізниці зупиняли поїзд у визначеному місці. Потім інші учасники групи перевантажували вугілля у вантажівки та вивозили крадене.

За один раз могли вкрасти до 100 тонн вугілля, а на операцію витрачали 30-60 хвилин, кажуть у ДБР. Працівники поліції Запорізької області мали «прикривати» оборудку.

За попередніми підрахунками, на крадіжках вугілля угруповання мало отримати мільйонні прибутки. Слідчі стежили за схемою впродовж року.

Наразі вже повідомили про підозру у створенні та участі в злочинній організації (ст. 255 Кримінального кодексу) та в крадіжці з проникненням у великих розмірах (ст. 185) сімом людям:

  • громадянці України;
  • двом інспекторам поліції у Запорізькій області;
  • начальнику однієї зі стрілецьких команд АТ «Укрзалізниця»;
  • трьом цивільним.

Тепер розв'язують питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам угруповання.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!