Поділилась радістю. В зоопарку мама-горила показала відвідувачці з немовлям своє дитинча


Материнський інстинкт є практично у всіх тварин, в тому числі у горил.

Нещодавно стався хвилюючий випадок: мама-горила принесла свого новонародженого показати відвідувачці з немовлям на руках. Цей момент на відео зняв чоловік жінки, пише epochtimes.

Житель штату Мен Майкл Остін разом з дружиною Еммеліною і їхнім новонародженим сином Кеньоном відвідали зоопарк Франкліна в місті Бостоні. Проходячи повз вольєри горил, вони помітили горилу Кікі з її новонародженим синочком, на ім'я Пабло. Кікі по ту сторону скляного огородження наблизилася до Еммеліни з немовлям.

Як розповіла пара, горила розглядала їхню дитину з ніжністю і любов'ю. Кілька хвилин помилувавшись малюком, Кікі принесла своє дитинча.

Подивіться відео, в якому жінка і горила діляться своїми материнськими почуттями.

Майкл був глибоко зворушений цією несподіваною подією. Він сказав:

«Моя дружина підняла нашого сина, щоб показати його Кікі. Тоді Кікі взяла на руки Пабло і поставила його на ніжки, щоб показати нам».

Хоча під час того, що відбувається ні жінка, ні горила не вимовили жодного звуку, їхні почуття були обопільними. Навіть скляний бар'єр не зміг перешкодити їм.

Майкл додав: «Кікі спілкувалася жестами. Пабло навіть наблизив свою мордочку до скла на одному рівні з нашими обличчями, і ми могли розгледіти його. У нас з дружиною на очі навернулися сльози».

Реакція горили Кікі на людську дитину

Коли Еммеліна тримала свого сина у скла, Кікі спробувала взяти його і лизнути.

Зняте Майклом відео стало дуже популярним. Вчені, які вивчають поведінку тварин завжди звеличували розумову обдарованість приматів, і цей інцидент лише підтверджує їхнє припущення.

Відео, яке набрало вже понад 3 млн переглядів, не залишає сумнівів в тому, що всі матері здатні зрозуміти почуття один одного. Еммеліна і Кікі, стоячи по різні боки скляного бар'єра, провели деякий час разом, демонструючи спільність, властиву лише матерям.

Майкл і Еммеліна Остін з сином Кеньном (Image: Michael Austin)

Кікі не соромиться уваги людей. Протягом часу перебування в зоопарку у неї народилися чотири дочки й один син. Пабло народився в жовтні минулого року.

Горили такі як Кікі в природі мешкають в Центральній Африці, здебільшого в Камеруні, Габоні і Демократичній Республіці Конго. На жаль, браконьєрство і хвороби протягом останніх 20-25 років скоротили популяцію горил на цілих 60%. Будемо сподіватися, що в наступні роки цей різновид в природі знову стане численним.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!