В Івано-Франківську дискутували про переваги та недоліки міста


20 березня з ініціативи “Теплого Міста” відбулася відкрита дискусія “Чому я живу в Івано-Франківську?”.

Підприємниця, директорка з розвитку бізнесу Promprylad.Renovation, співзасновниця мережі “23 Ресторани” Аліна Токмиленко про Івано-Франківськ зазначила, що переїзд до міста був не запланованим вибором.

“Місто виглядає класно для життя, зі своїми особливостями. Для мене Івано-Франківськ — це традиційність. Це набір екосистем — “Промприлад”, “Урбан”, озеро та інші. Це точно теплота, бо всі зі всіма вітаються”, — каже Аліна Токмиленко.

Голова Сєверодонецької райдержадміністрації Роман Власенко поділився, що з Франківськом був знайомий ще з 2017 року. Для нього це місто, в якому поєднується історія та сучасність.

“Я чиновник, який раніше багато їздив машиною, але зараз мені хочеться ходити пішки, гуляти довкола озера. Франківськ — це реалізована мрія, яку я б хотів бачити на Луганщині, у своїй Попасній. Я розглядаю, що я повернуся туди, а мої рідні залишаться тут — у більш комфортних та безпечних умовах”, — зазначив Роман Власеко.

Регіональна представниця Українського Жіночого Конгресу, засновниця бренду Gaptuvalnya Наталі Гергелюк поділилась, що родом з Галича, але Франківськ став для неї рідним ще з підліткового віку.

“Я вже асоціюю себе з Франківськом, адже дуже давно тут живу. Зринає у памʼяті, коли ми з батьками їхали ввечері й вулиця так гарно освітлювалася ліхтарями. Це було відчуттям великого міста. Проте, коли я тут навчалася, то воно зменшилося. Воно зручне для життя, для навчання… Місто Івано-Франківськ — місто свободи, де все залежить від того, чи ти використовуєш потрібні важелі”, — говорить Наталія Гергелюк.

Засновник будівельної компанії Mda development Макс Бартко каже, що його робота така, що він би міг поїхати до іншого міста, але вирішив залишитися у Франківську.

“Коли ми почали працювати у Львові, Дніпрі та Одесі, то я зрозумів, що хочу зробити щось схоже для Франківська. Хотілося розриватися тут. Навіть коли я навчався, то був вибір поступати до Львова, але я вирішив залишитися у рідному місті. У мене напевно ніколи не виникало думки, щоб переїхати звідси”, — говорить Макс Бартко.

Дискусія тривала близько двох годин, в ній взяли участь десятки містян. За анонсами наступних відкритих подій слідкуйте в соцмережах «Теплого міста».

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!