Останній матч сезону гравці “Прикарпаття” програли і завершили турнір третіми з кінця

12 червня у футбольній Першій лізі зіграли матчі завершального 30-го туру чемпіонату.

“Прикарпаття” гостювало на Донеччині, де франківці зустрілися з командою “Авангард-СК Краматорськ”. Перед матчем обидві команди забезпечили собі прописку у турнірі, однак господарі мали шанс обійти іванофранківців у турнірній таблиці,  пише Галка.

Власне його реалізацією вони й зайнялися – ще до перерви вигравали з рахунком 2:0 – двічі відзначився центральний захисник “Авангарду”.

У середині другого тайму прикарпатці пропустили третій гол, але таки змогли відквитатися забитим м’ячем – зробив це Василь Цюцюра.

3:1 і в турнірній таблиці після цього матчу “Прикарпаття” фінішувало третьою командою з кінця – на 14 місці. У 30-ти матчах вони набрали 30 очок. Від вильоту їх врятувало те, що слабші суперники набрали на шість пунктів менше.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.