В річці Ворона виявили тіло мешканки Підпечер, яку розшукували кілька днів


В річці Ворона виявили тіло мешканки села Підпечери, яка зникла безвісти 16 червня.

18 червня о 12.17 до оперативно-координаційного центру головного управління ДСНС в області надійшов лист від Івано-Франківського районного відділу поліції, про те, що розшукується громадянка 1963 р.н. мешканка с. Підпечери Івано-Франківської ТГ, яка 16 червня вийшла з дому та по даний час місце її перебування невідоме.

Працівниками поліції встановлено, що вона могла піти в сторону лісових масивів або річки Ворона. Івано-Франківське районне управління поліції просить надати допомогу в проведенні пошуково-рятувальних робіт по виявленні вказаної особи. О 14.11 рятувальники пошуково-рятувального відділення (ПРВ) м. Івано-Франківськ (5 чол., 1 од. тех.), кінологічне відділення (1 чол., 1 собака) виїхали для проведення пошуково-рятувальних робіт. О 16.10 рятувальники розпочали пошуково-рятувальні роботи в с. Підпечери.

О 18.30 рятувальниками ПРВ м. Івано-Франківськ в р. Ворона на відстані 3 км від с. Підпечери виявлено тіло невстановленої особи. О 19.55 працівниками поліції тіло ідентифіковано, як особу відносно якої здійснювались пошуково-рятувальні роботи в с. Підпечери.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!