На Косівщині у ДТП постраждала дівчина-підліток
22 Квітня 2024, 10:45
![](https://blitz.if.ua/local/news/244853/437128761_433388489335386_5000088965649098030_n.jpg)
У селі Шешори, що на Косівщині, внаслідок зіткнення двох легковиків постраждала неповнолітня.
Про це повідомили у ГУНП області.
Зазначається, що аварія сталася 20 квітня близько 10:20. Так, водій Opel Vectra (2005 р.н., житель Коломийського району) повертав, а керманич Peugeot 208 в той момент їхав позаду та йшов на обгін. Він не врахував дорожньої обстановки та зіткнувся з Opel.
Внаслідок ДТП пасажирка Opel (2010 року народження, мешканка Косівського району) отримала тілесні ушкодження, її доправили до лікарні.
Водіїв перевірили на стан сп’яніння - тверезі.
Слідчі розпочали кримінальне провадження ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)