У Івано-Франківську визначили переможців Всеукраїнського студентського конкурсу


В Університеті Короля Данила відбулося визначення переможців конкурсу «Інтимні відносини в суспільно-політичному житті України і світу». На конкурс проєкти подало 12 учасників з різних областей України.

Переможців визначало журі, а саме Людмила Непийвода, регіональна представниця Уповноваженого Верховної Ради з прав людини; Христина Максимчак, керівниця відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області; Тетяна Осадчук, засновниця і прайм-тренер «Школи Оратора для дітей», фундатор авторської методики курсу ораторського мистецтва «Риторика.IF»; Аліна Касілова, дитячий та підлітковий психолог, спікер міжнародних наукових конференцій; Аліна Лаворик, заступниця декана факультету суспільних і прикладних наук ЗВО «Університет Короля Данила»; Наталія Гілязова, завідувач кафедри дизайну ЗВО «Університет Короля Данила».

«Ідея проведення конкурсу на тему інтимних відносин в суспільно-політичному житті України і світу є досить актуальною, адже це те, що нас оточує і впливає на всі сфери особистого і суспільного життя. Учасники змагань зі усіх куточків України (Запоріжжя, Слов’янська, Сєвєродонецька, Полтави, Києва і Івано-Франківська) представили своє бачення вирішення зазначеної проблематики. Одним з завдань, яке ми ставили перед конкурсом – це виявлення тих проблем, про які ми знаємо, але не знаємо реакції молоді на них, а також тих проблем, про існування яких ми навіть не здогадуємося. І конкурс вирішив це завдання. Якщо вказівка на бачення мистецьких аспектів чи поведінки в соціальних мережах є просто дуже цікавою, то виявлення того, що інколи в закладах середньої чи вищої освіти кривдниками виступають працівники цих закладів – реально насторожує. Тому тема актуальна, «жива», проблематика реально існує і ми впевнені, що конкурс буде проводитися і надалі», – розповів проректор з наукової роботи УКД Олександр Острогляд.

Переможцями конкурсу стали:

Напрям Економіка – Сєрова В.Ю. (Запорізький національний університет).

Напрям Журналістика – Іваночко К.О., Шпирналь І.М. (Університет Короля Данила)

Напрям Мистецтво – Йоник Т.М. (Університет Короля Данила)

Напрям Право – Дорошенко Д.М. (Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!