Франківські медики-онкологи обмінювалися досвідом з пластичними хірургами з США
29-30 квітня відбулася найбільша конференція з лікування раку молочної залози на Прикарпатті, яка об’єднала провідних фахівців у галузі онкології, пластичної хірургії та медичних наук.
Фахівці зібралися для обговорення найсучасніших підходів до лікування раку грудної залози. Під час заходу особливу увагу приділили інтеграції радикальних та естетичних методів лікування, що відкриває нові можливості для пацієнтів та фахівців у цій галузі.
«Під час наукової конференції ми змогли обмінятися досвідом лікування раку грудної залози з українськими та американськими колегами. У світі існують різні школи та підходи до реконструктивних операцій після видалення грудей, тож ми прагнемо постійно вдосконалюватися та не стояти осторонь нових методик. Наше головне завдання – покращити якість життя пацієнткам після онкології», — ділиться медична директорка КНП «ПКОЦ» Андріїв Аліна.
Також у рамках конференції, у перший день хірургиня з США Ірена Каранець провела 2 реконструктивні операції пацієнткам, чиї молочні залози були видалені через ураження злоякісними пухлинами. В другий день конференції українські онкохірурги Андрій Жигулін, Денис Помінчук та лікарі Прикарпатського онкологічного центру провели 2 лікувальні операції.
Реконструктивні операції з постановки експандерів були недоступними для пацієнток через дорогу вартість еспандерів, які допомагають розтягнути шкіру після мастектомії.
«Завдяки донації американських компаній, я привезла 25 експандерів, 20 сіток та інші необхідні витратні матеріали для операцій на суму понад 100 тисяч доларів. Ці експандери залишаться в Україні, щоб івано-франківські лікарі продовжили робити реконструкції грудей іншим пацієнтам. Я сподіваюсь допомогти українським жінкам відновити естетику свого тіла після онкологічних захворювань», — розповідає пластична хірургиня з США Ірена Каранець.
За статистикою, щороку у близько 14 тисяч українок діагностують рак грудної залози.
«Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок, тому потреба в реконструктивних та лікувальних операціях дуже велика. Лікування раку молочної залози – важливий напрямок медицини, що постійно розвивається. Дуже важливо оновлювати свої знання, особливо переймати їх у провідних світових колег», — ділиться Андрій Жигулін, керівник Центру мамології Лікарні ізраїльської онкології LISOD.
Українські онкохірурги планують провести другий етап хірургічних втручань з постановки імплантів, щоб відновити естетику грудей.
Конференція відбулась у рамках міжнародної місії канадських та американських хірургів «Face the Future Ukraine», яка проходить вже втретє в Україні. Під час двох минулих місій команда хірургів повернула фізичне здоровʼя та естетичну красу 60 українцям, які мали військові травми обличчя та шиї. Цьогоріч були прооперовані 30 військових після поранень та проведено симпозіум для реконструктивних хірургів і медичних сестер. А також цьогоріч вперше під час місії проводять операції на молочній залозі та навчання для онкологів.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!